Veoteenused

Veoteenused madala või sileda platvormiga treileritega ning täis- ja poolhaagisega metsaveomasinatega. Meie staažikad autojuhid ja kaasaegne veotehnika tagavad veose õigeaegse liikumise, tekitades sealjuures võimalikult vähest kahju ümbritsevale keskkonnale.

Treilerveod

Teilerveod leiavad kasutust enamasti metsa- ja põllumajandustehnika transportimisel. Meie kogenud autojuhid on pädevad käsitlema erinevat rasketehnikat nii, et peale- ja mahalaadimisel ei ole teise osapoole abi vaja.

Oleme kogemustega metsatehnika, põllumajandustehnika ja ehitustehnika vedajad. Vastavalt vajadusele teostame treilervedusid kas madala või sileda platvormiga, et oleks võimalik transportida erineva kaalu ja gabariidiga veoseid.

Treilerveod on lahenduseks ka erinevate konstruktsioonide ja ehitusmaterjalide transportimisel. Olgu nendeks siis ehitusplokid, hoonete moodulid või metallkonstruktsioonid. 

Pakume nii riigisisest kui ka rahvusvahelist veoteenust 24/7.
treilerveod

Metsavedu

Metsavedu kaasaegsete täis- ja poolhaagisega metsaveokitega, mille mahutavus on koos poolhaagisega ~30 tihumeetrit.

Meie staažikad autojuhid teevad kõik endast oleneva, et metsaveo käigus veoteede olukord ei halveneks. Kaasaegne veotehnika garanteerib metsaveokite kiire ja ladusa liikumise ning tagab sealjuures minimaalse kahju meid ümbritsevale keskkonnale.

Metsavedu telli professionaalselt ettevõttelt, kes omab metsa ülestöötamisel ja metsamaterjali transportimisel kogemusi juba rohkem kui 20. aastat. Pikaaegne kogemus teeb meist usaldusväärse koostööpartneri ja tagab metsaveo efektiivsuse.

Võta meiega kindlasti ühendust ja küsi metsaveo hinnapakkumist!
metsavedu

Küsi pakkumist

Kontakt

OÜ Vesmel
Pärnu maakond, Pärnu linn,
Riia mnt 87, 80019
Registrikood: 10740726
Telefon: +372 447 3672
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meelis Vesselov
juhataja
Telefon: +372 502 0471
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
OÜ Vesmel | Kõik õigused on kaitstud.