veoteenused

Veoteenused

Veoteenused madala ja sileda platvormiga treileritega ning täis- ja poolhaagisega metsaveomasinatega. Treilerveod ja metsavedu üle Eesti. Meie staažikad autojuhid ja kaasaegne veotehnika tagavad veose õigeaegse liikumise, tekitades sealjuures võimalikult vähest kahju ümbritsevale keskkonnale.
treilerveod

Treilerveod

Teilerveod leiavad kasutust enamasti metsa- ja põllumajandustehnika transportimisel. Kogenud autojuhid on pädevad käsitlema erinevat rasketehnikat nii, et peale- ja mahalaadimisel ei ole teise osapoole abi vaja.

Oleme kogemustega metsatehnika, põllumajandustehnika ja ehitustehnika vedajad. Vastavalt vajadusele toimuvad treilerveod kas madalal või siis siledal platvormil, et oleks võimalik transportida erineva kaalu ja gabariidiga veoseid.

Treilerveod on lahenduseks ka erinevate konstruktsioonide ja ehitusmaterjalide transportimisel. Olgu nendeks siis ehitusplokid, hoonete moodulid ja metallkonstruktsioonid. 

Teostame treilervedusid nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt 24/7.

Metsavedu

Metsavedu kaasaegsete täis- või poolhaagisega metsaveokitega, mille mahutavus on koos poolhaagisega ~30 tihumeetrit.

Meie pikaaegsete kogemustega autojuhid teevad kõik endast oleneva, et metsaveo käigus veoteede olukord ei halveneks. Tänapäevane veotehnika garanteerib metsaveokite kiire ja ladusa liikumise ning tagab sealjuures minimaalse keskkonnakahju.

Metsavedu telli professionaalselt ettevõttelt, kes omab metsa ülestöötamisel ja metsamaterjali transportimisel kogemusi juba rohkem kui 20. aastat. Pikaaegne kogemus teeb meist usaldusväärse koostööpartneri ja tagab metsaveo efektiivsuse.

Võta meiega kindlasti ühendust ja küsi metsaveo hinnapakkumist!
metsavedu
oü vesmel logo
Treilerveod ja metsavedu kaasaegse ning keskkonda säästva veotehnikaga üle Eesti.

OÜ Vesmel

Registrikood: 10740726
Telefon: +372 447 3672
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: www.vesmel.ee

Kontakt

Meelis Vesselov
juhataja
Telefon: +372 502 0471
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© OÜ Vesmel 2023 | Kõik õigused on kaitstud | Veebilehte teostus: METSAOST.eu