maa ost

Maa ost haritud või harimata kujul

Haritud ja harimata maa ost üle Eesti. Kuigi meie ettevõtte peamine tegevusala on metsamaade majandamine, siis viimastel aastatel oleme pannud üha enam rõhku ka põllu- ja rohumaade ostmisele ning nende jätkusuutlikule majandamisele.

Vanavanemate poolt minevikus üles haritud maad on sagedasti tänaseks päevaks osaliselt sööti või võssa kasvanud ja nende maade majandamiseks puuduvad praegusel maaomanikul tihtilugu vabad vahendid ning võimalused. Seetõttu olemegi huvitatud nii haritud kui ka harimata maa kokku ostmisest, et seda siis tulevikus ise heaperemehelikult edasi majandada.

Ostame maid, mis koosnevad rohu- ja põllumaadest või on aastate jooksul lihtsalt võssa kasvanud. Maa müük on võimalik osade kaupa ja ka juhul kui sellel lasuvad koormatised.
oü vesmel logo
Rohumaa ja põllumaa ost koos olemasoleva hoonestusega nii haritud kui ka harimata kujul.

OÜ Vesmel

Registrikood: 10740726
Telefon: +372 447 3672
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: www.vesmel.ee

Kontakt

Meelis Vesselov
juhataja
Telefon: +372 502 0471
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© OÜ Vesmel 2023 | Kõik õigused on kaitstud | Veebilehte teostus: METSAOST.eu