Metsa ost

Metsa ost ja majandamine on Vesmel OÜ põhiliseks tegevusvaldkonnaks. Järjepideva eestimaise ettevõttena oleme metsaomanikke teenindanud juba rohkem kui kahe aastakümne vältel.

Meie ettevõtte näol on tegu 100% eestimaisel kapitalil põhineva metsafirmaga, mis garanteerib metsaomanikele diskreetse teeninduse ja konkurentsivõimelise turuhinna.

Koostööpartnerid hindavad meid kui usaldusväärset metsaettevõtet, mis omab isklikku metsa- ja veotehnikat ning pikaaegse kogemusega personali. Nii metsaraiet kui ka metsamaterjali vedu teostame ainult isikliku tehnikaga ja hilisemaid hooldustöid raielangil, laoplatsil ja äraveoteedel viime läbi oma jõududega.

Metsamaa ost

Metsamaa ost reaalse turuhinnaga üle Eesti. Omame juba rohkem kui 1500 hektarit metsamaad, mille jätkusuutlik majandamine on meie ettevõtte esmane eesmärk.

Järjepideva metsaettevõttena ostame metsamaid selleks, et neid tulevikus efektiivselt edasi majandada ja seeläbi tagada elujõulise metsa kui looduskeskkonna osakaal ka tulevikus.

Vajadusel tuleb meie taksaator isiklikult kohale ja annab müüdavale metsamaale objektiivse hinnangu. Lisaks nõustame metsaomanikke erinevate juriidiliste küsimuste korral, mida metsa müük enesega kaasa võib tuua.

Metsamaa müük on võimalik ka osaliselt ja juhul kui sellel lasuvad koormatisted. Müügitehing kinnitatakse notariaalselt.
metsamaa ost
kasvava metsa ost

Kasvava metsa ost

Kasvava metsa ost metsamaterjali väljatuleku alusel tähendab seda, et metsafirma ostab vaid metsamaal kasvava metsa.

Kasvava metsa müük on võimalik kehtiva metsamajandamiskava olemasolul, mis annab hea ülevaate puistu liigilisest koosseisust ja arvestuslikust metsatagavarast.

Metsa ostule eelneva hinnapakkumise koostamine on metsaomanikule tasuta. Ennem pakkumise tegemist veendume selles, et kinnistul ei oleks piiranguid, mis takistaks reietööde läbiviimist.

Eelnevalt tuleb ka selgeks teha, et kuidas metsa- ja veotehnika kinnistule ligi pääseb ja kas selleks on vaja naaberkinnistute omanike või kohaliku omavalitsuse nõusolekut.

Metsa hind

Metsamaa hind sõltub selle asukohast ja suurusest, metsa liigilisest koosseisust ja vanusest ning metsamaa viljakusest.

Kasvava metsa hind aga ligipääsetavusest ja kokkuostupunktide kaugusest, raiutava metsamaterjali mahust ja selle sortimendist ning kvaliteedist.

Metsa hind on võimalik välja arvestada ka metsamajanduskava puudumisel. Selleks pakume metsaomanikele taksaatori teenust, kus meie metsahindaja tuleb ise kohale ja annab metsa arvestuslikust väärtusest põhjaliku ülevaate.

Metsa hindamisel võivad tihtilugu määravaks saada esmapilgul hoomamatud asjaolud, nagu erinevad juurehaigused ja mädanikud ning parasiidid.
metsa hind

Küsi pakkumist

Kontakt

OÜ Vesmel
Pärnu maakond, Pärnu linn,
Riia mnt 87, 80019
Registrikood: 10740726
Telefon: +372 447 3672
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meelis Vesselov
juhataja
Telefon: +372 502 0471
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
OÜ Vesmel | Kõik õigused on kaitstud.